Fogbell 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Kobiety

Go down 
AutorWiadomość
Amber Meadowes

Amber Meadowes

Wiek : 19
Rasa : Wampir
Przynależność : Rada
Status : Zajęta
Liczba postów : 121

PisanieTemat: Kobiety   Nie Mar 13, 2011 2:09 pm

postać do przejęcia
postać zajęta

Amber Meadowes
Postać zajęta

Amber to najstarsza z sióstr Meadowes. Liczy dziewiętnaście lat i oczywiście reprezentuje ród wampirów. Od dwóch lat jest w związku z Williamem Stuartem, również wampirem. Poprzez swoją nieograniczoną ufność i być może naiwność do tej pory nie zdążyła zauważyć, że chłopak jest wysłannikiem jej znienawidzonego ojca, Lucyfera. Nigdy nie zaakceptowała faktu, że jest wampirzycą, a największy problem pojawia się wtedy, gdy musi odpowiednio się pożywić, mimo że pije tylko i wyłącznie krew oddaną przez mieszkańców Fogbell. To wszystko za sprawą jej na poły dobrego serca, ponieważ z całej trójki to właśnie Amber jest najbardziej podobna do matki - anielicy. Od niepamiętnych czasów cechuje się niezwykłą odpowiedzialnością, sprawując piecze nad siostrami. Jednakże mimo anielskiego wyglądu bywa niebywale ironiczna i złośliwa.

Wiek: 19lat.
Rasa: Wampir.
Partner: William Stuart.
BFF: Audrey Meadowes, Abigail Meadowes, Sunday Rose Donovan, James Davies.
Sława: Amber Heard.
Audrey Meadowes
Postać zajęta

Środkowa córka Lucyfera i Avenity oraz siostra Amber i Abigail. Z charakteru i wyglądu jest pół na pół. Trochę po ojcu, trochę po matce. Najbardziej zrównoważona. To właśnie ona stara się rozwiązać konflikty pomiędzy starszą a młodszą siostrą. Można powiedzieć, że jest takim dobrym duchem rodziny. Nie jest ani zbyt miła ani zbyt chamska i arogancka. Taka w sam raz. Niby mówi się, że rude jest wredne, ale Aud stanowi wyjątek. No cóż, w końcu jest jedyna w swoim rodzaju. Jako druga zaakceptowała fakt swojego pochodzenia. Od ponad dwóch lat zakochana jest w Michaelu Donovanie, który naturalnie o niczym nie ma zielonego pojęcia. Mimo uczuć, jakie żywi do chłopaka, wdała się w romans z jego najgorszym wrogiem, Lukiem Ferro. Tak jak reszta sióstr pożywia się wyłącznie krwią, oddawaną przez mieszkańców. Ostatnimi czasy zabawia się w swatkę, próbując na nowo złączyć Beatrice i Gabriela.

Wiek: 18lat.
Rasa: Wampir.
Partner: Brak.
BFF: Amber Meadowes, Abigail Meadowes, Sunday Rose Donovan, James Davies.
Sława: Alexandra Tretter.
Abigail Meadowes
Postać zajęta

Zdecydowanie można określić ją jako córeczkę tatusia. Najbardziej podobna do swojego ojca - Lucyfera, ze wszystkich sióstr Meadowes. Trudno zdobyć jej zaufanie i jej sympatię, a także dość trudno ją polubić gdyż jej egzystencja nie należy do codziennych. Jest zmienna, niesamowicie, kiedy ma dobry humor wystarczy jedno słowo by zmienił się na nieznośny.Mściwa i zwodnicza jak żmija, potrafi owinąć sobie ludzi wokół palca, a później boleśnie ukąsić (często nie zdając sobie z tego sprawy, lub wręcz odwrotnie, raniąc celowo). Pewna siebie, zawzięta, niesamowicie ambitna, pyskata, wygadana i bardzo zadziorna. Mimo, że nie należy do odpicowanych dziewcząt w białych kozaczkach i krótkich różowych mini, (na które faceci o dziwo lecą) męska część świata zdecydowanie się za nią ogląda, ba! nie rzadko posuwa się do dalszych kroków, a ona? Jest z tego poniekąd dumna, a poniekąd zniesmaczona zaistniałymi sytuacjami. Skora do zdrad i nigdy nie zauważa ograniczeń. Żyje chwilą, z dnia na dzień, z chwili na chwilę, cieszy się życiem nie zważając na konsekwencje. W otoczeniu najbliższych jest wesołą postacią o szalonych pomysłach, ze smykałką do imprezowania. Jej najbliższą przyjaciółką (nie licząc sióstr) jest Madigan Llewellyn.

Wiek: 17lat.
Rasa: Wampir.
Partner: Oliver Johnson.
BFF: Amber Meadowes, Audrey Meadowes, Madigan Llewellyn, James Davies.
Sława: Daisy Lowe.
Sunday Rose Donovan
Postać zajęta x

Jedna z niewielu osób, której Meadowesówny mogą ufać. Najlepsza przyjaciółka Amber i Audrey. Z Abigail nigdy się nie lubiła. Chociaż od momentu, w którym najmłodsza z sióstr uratowała jej życie, ich wzajemne stosunki można zaliczyć do neutralnych. Adoptowana siostra Michaela. Została podrzucona przez biologiczną matkę pod dom Donovanów zaraz po urodzeniu, a oni oczywiście się nią zajęli i nie przemienili w wampira. Dziewczyna oczywiście wie kim są jej rodzice, brat i przyjaciółki. Mimo, iż jest człowiekiem, towarzyszy siostrom w każdej walce. Sunday Rose jest inteligentną i sympatyczną, aczkolwiek nieco narwaną, porywczą i arogancką dziewczyną. Dla przyjaciół zrobiłaby wszystko. Bardzo łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Ostatnimi czasy jej bliskim przyjacielem stał się Christopher Moore. Czy coś z tego wyjdzie, jeszcze zobaczymy.

Wiek: 18lat.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
BFF: Amber Meadowes, Audrey Meadowes, Michael Donovan, Christopher Moore.
Sława: Jessica Stroup.
Madigan Llewellyn
Postać zajęta x

Przyjemna persona, w przeciwieństwie do swojej najlepszej przyjaciółki. Potrafi radzić sobie z problemami, niezwykle inteligentna, błyskotliwa, co nie przeszkadza jej w byciu imprezowiczkom jakich na świecie mało. Uwielbia dobrą zabawę, alkohol nie jest jej obcy, a jedno-nocnych przygód się nie boi. Ma wszystko czego tylko zapragnie. Żyje na świecie już trochę i przeżyła na prawdę wiele więc nauczyła się żyć jak najlepiej. Mimo, że nie należy do dziewcząt cichych, zamkniętych w sobie i wstydliwych czasem woli się po prostu nie wychylać. Dyplomatka o jakiej świat nie słyszał, potrafi kłamać, zmyślać, opowiadać niestworzone historie tylko po to by osiągnąć cel, a mimo, że zmyślając idzie na zupełny żywioł brzmi to na prawdę wiarygodnie i suma summarum ludzie jej wierzą, dzięki czemu często ratuje Abigail z tarapatów. Nigdy nie była zakochana i można powiedzieć, że wstydzi się tego uczucia (jako dziecko wychowywana w klasztorze) marzy o prawdziwej miłości, ale rzecz jasna się do tego nie przyznaje.

Wiek: 17 lat (100).
Rasa: Wampir (przemieniona).
Partner: Brak.
BFF: Abigail Meadowes.
Sława: Blake Lively.
LeAnne Quatermain
Postać zajęta x

Chamska, arogancka, złośliwa i cyniczna. Najpopularniejsza i najładniejsza dziewczyna w miasteczku, a wcześniej w szkole. Dla sióstr Meadowes jest prawdziwym skaraniem boskim. Nie potrafi przejść obok nich obojętnie i nie powiedzieć choćby jednego obraźliwego słowa. Nienawidzi wszystkich trzech, ale to zawsze Audrey jest ofiarą jej kpin i zaczepek. Była dziewczyna Michaela Donovana. Byli ze sobą dwa lata, ale nie łączyło ich żadne głębsze uczucie. Z czasem LeAnne zaczęła wątpić, czy rzeczywiście była w nim zakochana. Mimo to nadal czuje do niego pewien sentyment i jest o Audrey zwyczajnie zazdrosna. Partnerka do knucia, Luke'a Ferro. Wie, jak chłopak ją traktuje, ale wisi jej to. Chociaż ostatnio z przerażeniem zauważyła, że Ferruś staje się jej coraz bliższy. Bardziej niż by tego chciała. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Gloria i Avery, a ostatnimi czasy, Thalia. Nikt o tym nie wie, ale LeAnne, razem z nieodłącznymi przyjaciółkami, sprzymierzyła się z Lucyferem.

Wiek: 19 lat (110).
Rasa: Wampir (przemieniona).
Partner: Brak.
BFF: Gloria Ferro, Avery McKay.
Sława: Megan Fox.
Gloria Ferro
Postać zajęta x

Siostra bliźniaczka Luke'a. Najlepsza przyjaciółka, a właściwie pomagierka LeAnne. Tak jak ona złośliwa, chamska i arogancka. Nie obchodzi jej nic oprócz własnego wyglądu. No i oczywiście służenia LeAnne. To właśnie ona jest z całej bandy najbardziej płytka. Również jest dla sióstr niczym wrzód na tyłku, chociaż ona najbardziej nie lubi Amber. Wkurza ją ta jej cała opieka nad młodszymi siostrami i jej anielskie zachowanie. Gloria jest dziewczyną Erica Morgana.

Wiek: 19 lat (150).
Rasa: Wampir (przemieniona).
Partner: Eric Morgan.
BFF: LeAnne Quatermain, Avery McKay.
Sława: Miranda Kerr.
Avery McKay
Postać zajęta

Kolejna pomagierka LeAnne. Do Fogbell przyjechała zaledwie dwa miesiące temu i nie jest nastawiona tak negatywnie do wszystkich, jak LeAnne i Gloria. Również chamska i arogancka, ale na swój sposób miła. Na pytanie, którą z sióstr nienawidzi najbardziej odpowiada, że nie wie, ale jeśli miałaby wybierać, wybrałaby Abigail, ponieważ strasznie drażni ją styl życia i charakter najmłodszej Meadowesówny. Od Glorii odróżnia ją to, że potrafi wyrazić własne zdanie i sprzeciwić się LeAnne.

Wiek: 18 lat.
Rasa: Wampir (ludzka kobieta + wampir).
Partner: Brak.
BFF: LeAnne Quatermain, Gloria Ferro.
Sława: AnnaLynne McCord.
Thalia Blake
Postać zajęta x

Nieco nieśmiała i zagubiona dziewczyna. Na początku nie wie czy stanąć po stronie sióstr czy LeAnne i jej bandy. Z jednej strony nie potrafi być wredna i złośliwa, a z drugiej nie chce się narażać na wrogość panny Quatermain. W końcu wybiera stronę LeAnne i postanawia do niej dołączyć, co wiąże się dla niej z okropnymi konsekwencjami. Jako, że jest człowiekiem, LeAnne i jej przyjaciółki traktują Thalię jak śmiecia i usługaczkę. Inaczej ma się sprawa z siostrami Meadowes. One starają się być dla Thalii miłe. Przynajmniej Amber i Audrey się starają, ponieważ Abigail z góry założyła, że skoro dziewczyna trzyma się z LeAnne, to musi być zła.

Wiek: 17 lat.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
BFF: Brak.
Sława: Taylor Momsen.
Ever Van Alen
Postać zajęta x

Starsza siostra Sereny, stworzona przez Lucyfera. Razem z siostra nagle pojawiła się w życiu Amber, Audrey i Abigail i cały czas się obok nich kręcą. Podaje się za wampira, ale tak naprawdę została stworzona przez Lucyfera i wysłana przez niego do Fogbell. W jakim celu? Otóż Lucyfer panicznie się boi, że William nie będzie w stanie wykonać swojej misji, która mu zlecił. Dlatego siostry Van Alen pojawiły się w miasteczku. Ever jest tą bardziej rozrywkową i złą siostrą. Strasznie wredna i złośliwa. Jednak by zdobyć zaufanie sióstr Meadowes potrafi być miła i sympatyczna.

Wiek: 19 lat.
Rasa: Demon.
Partner: Brak.
BFF: Serena Van Alen.
Sława: Candice Swanepoel.
Serena Van Alen
Postać zajęta x

Młodsza siostra Ever. Do Fogbell została wysłana w tym samym celu co starsza Van Alen. Serena jest takim wiecznym dzieckiem. Mimo, iż jest demonem, nie potrafi wykonać brudnej roboty. Chociaż jej charakter jest zbliżony do siostry. W przeciwieństwie do Ever, Serena naprawdę polubiła Amber, Audrey i Abby.

Wiek: 17 lat.
Rasa: Demon.
Partner: Brak.
BFF: Ever Van Alen.
Sława: Kristen Bell.
Avenity
Postać zajęta x

Piękna anielica o dobrym sercu, matka Amber, Audrey i Abigail. Naprawdę kochała Lucyfera, ale po urodzeniu najmłodszej córki nie mogła dłużej znieść jego okrutnej natury. Wiedziała, że prędzej czy później będzie chciał skrzywdzić ich dzieci. Dlatego postanowiła umieścić je w tajemnicy wśród mieszkańców Fogbell. Ponieważ sama nie mogła z nimi zostać, opiekę nad dziewczynkami powierzyła dwójce zaufanych przyjaciół, Beatrice i Gabrielowi. Sama stara się ochraniać córki jak tylko może. Mimo iż historia właśnie tak się potoczyła, wzajemne uczucie Lucyfera i Avenity nie do końca się zniszczyło.

Wiek: Nieokreślony.
Rasa: Anioł.
Partner: Brak.
BFF: Beatrice Salo, Gabriel de la Vega.
Sława: Diane Kruger.
Beatrice Salo
Postać zajęta

Wampirza przyjaciółka Avenity. Na prośbę anielicy stała się cichą opiekunką sióstr Meadowes. To ona zawsze pomaga im wyleczyć rany, których doznały podczas licznych walk. Swoja prawdziwą twarz ukrywa pod maską chłodu i obojętności. Kiedyś Beatrice i Gabriel stanowili jedną z najpiękniejszych i najbardziej udanych par w świecie wampirów. Byli dla siebie zarówno kochankami, jak i najlepszymi przyjaciółmi. Rozstali się kilka wieków temu. To właśnie od ich rozstania Beatrice stała się zimna i obojętną na wszystko wampirzycą. Strasznie denerwują ją swatania Audrey.

Wiek: Nieokreślony (około 1500).
Rasa: Wampir (przemieniony).
Partner: Brak.
BFF: Avenity.
Sława: Kate Beckinsale.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kobiety
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fogbell :: Dział techniczny :: Postacie fabularne :: Kobiety-
Skocz do: