Fogbell 
IndeksCalendarFAQSzukajGrupyUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Mężczyźni

Go down 
AutorWiadomość
Amber Meadowes

avatar

Wiek : 19
Rasa : Wampir
Przynależność : Rada
Status : Zajęta
Liczba postów : 121

PisanieTemat: Mężczyźni   Nie Mar 13, 2011 7:04 pm

postać do przejęcia
postać zajęta

James Davies
Postać zajęta x

Jeden z przyjaciół sióstr Meadowes i jedna z nielicznych osób, którym mogą ufać, gej. Kiedy w szkole i całym Fogbell jego orientacja wyszła na jaw nie załamał się, ale z dumą się z nią obnosił. Oczywiście miał z tym trochę problemów. Między innymi właśnie dlatego nie chcieli przyjąć go do Rady. Udało się to dzięki wstawiennictwu najstarszej Meadowesówny. Miły i sympatyczny, nieufny w stosunku do obcych. Jego życiowym partnerem jest Vaughn Adams. William, Michael, Oliver i Chris nie bardzo za nim przepadają, ale tolerują, ponieważ jest ważną częścią życia Amber, Audrey i Abigail.

Wiek: 19 lat (130).
Rasa: Wampir (przemieniony).
Partner: Vaughn Adams.
BFF: Amber Meadowes, Audrey Meadowes, Abigail Meadowes.
Sława: Chris Evans.
William Stuart
Postać zajęta

William Stuart reprezentuje rasę demonów. Od dwóch lat jest chłopakiem jednej z sióstr Meadowes, Amber. Uroda Willa wskazuje na wiek nie przekraczający dwudziestu lat aczkolwiek tak naprawdę nieśmiertelność zapewniła mu już całe stulecie życia. Demon ten pełni jeszcze jedno, bardzo ważne zadanie. Został sprowadzony z piekieł na ziemie jako wysłannik swojego Pana, Lucyfera. Precyzując, rozkazał on by dla niego szpiegował, dlatego też zwinnie wtopił się w środowisko niezwykłych sióstr, zwłaszcza zapatrując się na tą najstarszą, najbardziej podejrzliwą i nieufną. Lecz poradził sobie z nią niemalże wyśmienicie, ponieważ dziewczyna bezwiednie się w nim zadurzyła, a uczucie z każdym dniem przeradzało się w pełnowartościową miłość. Sam William, mimo wszystko, zmuszony jest przyznać, że także niesamowicie do niej przywyknął i ciężko jest mu sobie wyobrazić jakikolwiek dzień bez Amber. Jeśli mowa o charakterze panicza Stuarta, jest o mężczyzna niebywale czarujący, szarmancki, bez wątpienia potrafiący zawrócić w głowie. Oczywiście, jak na piekielnego demona przystało, preferuje On pożywianie się ludzkimi nieszcześciami i krzywdami, niczym innym.

Wiek: 20 lat (130).
Rasa: Demon.
Partner: Amber Meadowes.
BFF: Michael Donovan, Oliver Johnson, Christopher Moore.
Sława: Alex Pettyfer.
Michael Donovan
Postać zajęta x

Jeden z przyjaciół panien Meadowes oraz najlepszy przyjaciel Williama, Olivera i Christophera. Przyszywany brat Sunday Rose, którą bardzo kocha. Jego byłą dziewczyną jest LeAnne Quatermain, ale ich związek nie opierał się na niczym głębszym. Michael jest człowiekiem impulsywnym i porywczym. Nie potrafi rozmawiac o swoich uczuciach i pragnieniach, ponieważ uważa, że tylko słabi tak robią. Jednocześnie dla przyjaciół oraz siostry jest gotowy na wiele poświęceń. Chce ich ratowac nawet za cenę własnego życia. Nie potrafi kontrolowac swoich wybuchów gniewu. Często rani przez to swoich najbliższych myśląc, że w ten sposób im pomaga. Robi to oczywiście nieświadomie i tylko środkowa panna Meadowes potrafi go o tym uświadomic. Michael naprawdę kocha Audrey, ale ze względu na jego trudny charakter ich relacje oraz późniejszy związek nie należą do najłatwiejszych. Donovan potrafi krzyknąc na Aud, ale dziewczyna nie pozostaje mu dłużna. Potrafi powiedziec jej parę przykrych słów, by potem przytulic i przeprosic. Wobec Sunday Rose i Audrey stara się byc milszy i czulszy. Wprawdzie nie zawsze mu to wychodzi, ale się stara.

Wiek: 19 lat (126).
Rasa: Wampir (przemieniony).
Partner: Brak.
BFF: Sunday Rose, William Stuart, Christopher Moore, Oliver Johnson.
Sława: Chace Crawford.
Luke Ferro
Postać zajęta

Cyniczny i arogancki, pałający niepohamowanym pożądaniem do Audrey. Brat Glorii i największy wróg Donovana, któremu pragnie za wszelką cenę uprzykrzyć życie. Jego partnerką w niekończących się intrygach jest LeAnne. Luke gardzi dziewczyną, co jest tylko zwykłą przykrywka jego prawdziwych uczuć wobec panny Quatermain. Nienawidzi Lucyfera bardziej niż kogokolwiek innego. Bardziej nawet nich Michaela. Dlaczego? Otóż Lucyfer zabił matkę Luke'a, kiedy chłopak miał zaledwie trzy lata. To głównie właśnie dlatego stara się pomagać siostrom Meadowes.

Wiek: 20 lat (150).
Rasa: Wampir (przemieniony).
Partner: Brak
BFF: Eric Morgan. Heath Swann.
Sława: Ian Somerhalder.
Oliver Johnson
Postać zajęta x

Nieco zbuntowany dziewiętnastolatek nie mający zielonego pojęcia o nadprzyrodzonych rzeczach dziejących się w Fogbell (owe uznaje za omamy alkoholowe). Nadpobudliwy, narwany, nieco arogancki, ale dobry chłopak. Wesoły, zabawny, raczej optymistycznie nastawiony do świata. Żyje z dnia na dzień, z chwili na chwilę, czasem z nocy na noc. Kiedy trzeba potrafi być poważny. Niesamowicie odważny ryzykant potrafiący poświęcić wszystko dla osoby, na której mu zależy. Jako, że jego rodzice się rozstali, a matka ledwo wiąże koniec z końcem potrafi być na prawdę pomocny, opiekuńczy i ... kochany. Od maleńkości gra na różnego rodzaju gitarach, nic więc dziwnego, że znalazł miejsce w tutejszej kapeli rockowej - Eternity Hell dzięki czemu może dorobić sobie na wymarzony wóz (którego nie posiada). Od roku znajduje się w związku z Abigail, która (mimo wszystko) stała się i na zawsze zostanie drugą najważniejszą osobą w jego życiu (zaraz po matce);

Wiek: 19lat.
Rasa: Człowiek.
Partner: Abigail Meadowes.
BFF: William Stuart, Michael Donovan, Christopher Moore.
Sława: Luke Pasqualino.
Dylan Johnson
Postać zajęta x

Siedemnastoletni chłopak o bardzo przyjemnym usposobieniu. Za wszelką cenę pragnie dorównać bratu we wszystkim. Od małego gra starszym na nerwach i tak już mu zostało. Chłopak z niewyparzoną gębą, do tego jest facetem, który wprost uwielbia narozrabiać, bez przerwy pakuje się w kłopoty czemu często towarzyszy panna Abigail (za którą ugania się już od kilku lat, ale jakoś nie udało mu się jeszcze zdobyć jej serca). Za wszelką cenę pragnie wbić się do kapeli swojego brata. Gra na perkusji. Dzieciak z rozbitej rodziny przysparzający matce wielu kłopotów, ale tak samo jak brat potrafi być na prawdę opiekuńczy i niesamowicie wyrozumiały. Mimo, że z bratem na pozór nie wiąże go silna więź stanąłby za nim w ogień (i vice versa). Jest dzieckiem gwałtu na pani Johnson (dlatego w ogóle nie wdał się w nią, ani nie jest ni trochę podobny do brata).

Wiek: 17lat.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
BFF: Brak.
Sława: Jeremy Kapone.
Christopher Moore
Postać zajęta

Jeden z najlepszych przyjaciół Williama, Michaela i Olivera, a także Amber, Audrey i Abigail. Razem z chłopakami tworzy zespół muzyczny, w którym jest wokalistą. Od roku można go zobaczyć głównie w towarzystwie Sunday Rose, z którą się zaprzyjaźnił. Dziewczyna już wcześniej zwróciła na siebie jego uwagę, ale kiedy chciał do niej podejść, złapał go jakiś paraliż, co nigdy wcześniej mu się nie zdarzyło. Od tej pory spotykali się tylko w gronie przyjaciół do momentu, kiedy podczas jakiejś walki musieli razem walczyć.Chris w sumie sam nie wie co tak naprawdę czuje do Sunday Rose. Dziewczyna niesamowicie go kręci i jest przy tym taka niewinna, co bardzo mu się podoba. Z drugiej jednak strony nie chce jej wyjawić swoich uczuć, bo boi się, że jeśli coś im nie wyjdzie, to może stracić przyjaciółkę. Christopher jest szczerym i sympatycznym chłopakiem o nienagannych manierach. Uciekł z domu w wieku dziewiętnastu lat kiedy się okazało, że jego rodzice są zwolennikami Lucyfera. Chris jest aniołem, więc wiadomość o rodzicach jeszcze bardziej go przygnębiła, bo to by znaczyło, że wychowała go para demonów. To właśnie wtedy nawiązała się jego bliska przyjaźń z Sunday Rose, która nieustannie go wspierała. Christopher jest jedynym aniołem, który przyjaźni się z wampirami i ludźmi. Został odebrany biologicznym rodzicom jako niemowlę przez Lucyfera i oddany pod opiekę pary demonów.

Wiek: 20lat.
Rasa: Anioł.
Partner: Brak.
BFF: Sunday Rose Donovan, William Sturat, Michael Donovan, Oliver Johnson.
Sława: Gaspard Ulliel.
Vaughn Adams
Postać zajęta x

Cichy, zakompleksiony i nieco zamknięty w sobie chłopak. Taki był na początku, jednak kiedy jego życiowym partnerem został James Davies, zupełnie się zmienił. Nie dość, że nagle znalazł się w samym środeczku wydarzeń, to jeszcze pozbył się swoich kompleksów. Nadal jest małomówny i trochę nieśmiały, ale z pomocą Jimmy'ego, powoli udaje mu się zdobyć wiarę w siebie.

Wiek: 17lat.
Rasa: Wampir (ludzka kobieta + wampir).
Partner: James Davies.
BFF: Brak.
Sława: Ben Barnes.
Eric Morgan
Postać zajęta x

Najlepszy przyjaciel Luke'a. Tak jak on arogancki, złośliwy i wredny, ana dodatek szarmancki i uwodzicielski. Jego dziewczyną jest Gloria, co nie przeszkadza mu w romansowaniu z innymi dziewczynami. Obecnie ma na celowniku jej najlepszą przyjaciółkę, LeAnne. Nienawidzi swojego ludzkiego pochodzenia. Twierdzi, że nie ma nikogo tak słabego jak człowiek. Nie raz błagał Glorię, żeby przemieniła go w wampira, ale dziewczyna nawet nie chce o tym myśleć. Woli go mieć jako człowieka, ponieważ w każdej chwili może pożywić się jego krwią.

Wiek: 21lat.
Rasa: Człowiek.
Partner: Gloria Ferro.
BFF: Luke Ferro, Heath Swann.
Sława: Ashton Kutcher.
Heath Swann
Postać zajęta x

Jeden z najlepszych przyjaciół Luke'a. Wieczny chłopiec, który uwielbia kobiety. Jeszcze nigdy w życiu się nie zakochał i bynajmniej nie ma zamiaru. Ra zna jakiś czas ma dziewczynę, co i tak pozwala mu na numerki na boku. Pozuje na wampira, ale tak naprawdę jest demonem stworzonym przez Lucyfera. Jak na razie udaje mu się zachować tę tajemnicę. Na jak długo?

Wiek: 20lat.
Rasa: Demon.
Partner: Brak.
BFF: Luke Ferro, Eric Morgan.
Sława: Cam Gigandet.
Damon Van der Bilt
Postać zajęta x

Jeden z dawnych przyjaciół sióstr Meadowes. Był dla nich niemal jak brat, którego oczywiście nie posiadały. Niestety, pewnego słonecznego dnia tak po prostu wyjechał bez słowa pożegnania. Nikt nie wiedział dlaczego. Wraca po pięciu latach. Czy w końcu wyjawi powód swojej ucieczki? Damon jest człowiekiem tajemniczym i skomplikowanym. Tak naprawdę nikt nigdy nie wie o co mu chodzi. Nie lubi konfliktów i kłótni. Opiekuńczy i odważny. Dla wrogów niezbyt miły. Jeszcze nigdy do końca przed nikim się nie otworzył.

Wiek: 20 lat (143).
Rasa: Wampir (przemieniony).
Partner:[b/] Brak
[b]BFF:
Amber Meadowes, Audrey Meadowes, Abigail Meadowes.
Sława: Garrett Hedlund.
Lucyfer
Postać zajęta

Ojciec Amber, Audrey i Abigail. Demon, rządzący piekłem. Z Aveinty łączyło go prawdziwe uczucie, które zniszczył poprzez swoją rządzę władzy. Kiedy anielica zniknęła razem z córkami, ból Lucyfera był nie do opisania. Oczywiście nie dał po sobie poznać, jak go to ruszyło, ale niemal natychmiast zaczął je tropić. Chciał opętać swoje własne dzieci, aby móc zemścić się na Avenity za ucieczkę. Anielica zakazała mu krzywdzić dziewczynki i odpowiednio je chroniła. W takim układzie Lucyfer, po dziewiętnastu latach milczenia, zaczął opętywać ludzi z najbliższego otoczenia sióstr Meadowes. Aby mieć nad nimi kontrolę, wysłał do Fogbell swojego szpiega, Williama, aby zyskał ich zaufanie. Jednak bojąc się, że Sturat nie wykona zadania, wysłał jeszcze dwie siostry Van Alen - Ever i Serenę.

Wiek: Nieokreślony.
Rasa: Demon.
Partner: Brak.
BFF: Brak.
Sława: Johnny Depp.
Gabriel de la Vega
Postać zajęta

Jedyny wampir, oprócz Beatrice, któremu Avenity może całkowicie zaufać. Nie wahał się ani chwili, kiedy powierzyła mu opiekę nad córeczkami. Nauczyciel, opiekun i przewodnik sióstr po świecie wampirów, demonów i aniołów. To właśnie od niego dowiedziały się prawdy o swoim pochodzeniu. Do niego także mogą się zwrócić z każdą prośbą czy problemem. Bardzo cierpliwy. Kiedy powiedział dziewczynom kim tak naprawdę są, przeczekał moment histerii spokojnie, a potem pomógł zaakceptować im straszliwa prawdę. Nie udało mu się tylko z Amber, ale jeszcze wszystko przed nimi. Kochał i nadal kocha Beatrice do szaleństwa. O ile wampirzycę wkurzają zabiegi swatania Audrey, o tyle Gabriela tylko śmieszą. Choć tak naprawdę zarówno on jak i Beatrice mają nadzieję, że coś z tego swatania dobrego wyniknie.

Wiek: Nieokreślony (około 1700).
Rasa: Wampir (przemieniony).
Partner: Brak.
BFF: Avenity.
Sława: Hugh Jackman.
Darius Asgaros
Postać zajęta

Jak wiadomo Lucyfer uwielbia mieć wszędzie swoich ludzi, dlatego Darius jest kolejnym jego wysłannikiem od Fogbell. Z tym, że jest również prawą ręką Lucyfera i pomaga mu w czynach, o których inne demony, wysłane przez Pana piekieł, nie mają pojęcia. Darius z jednej strony potrafi być szarmancki, sympatyczny, miły i uprzejmy. Dba o osoby na których mu zależy lub od których coś chce. Lecz to ta jego dobra strona. W rzeczywistości jest bezdusznym, rządnym krwi potworem, który nie cofnie się przed niczym by zdobyć to czego pragnie. Jest bardzo groźny i w niektórych momentach nieobliczalny. Nigdy nie wiadomo co ma zamiar zrobić. Zawsze chce postawić na swoim, dochodzi do celu po trupach - często dosłownie. Nie należy wchodzić mu w drogę. Nieszczęśnik który to zrobi nie kończy dobrze.

Wiek: Nieokreślony.
Rasa: Wampir.
Partner: Brak.
BFF: Brak.
Sława: Joseph Morgan.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Mężczyźni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fogbell :: Dział techniczny :: Postacie fabularne :: Mężczyźni-
Skocz do: