Fogbell
Fogbell
Fogbell
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Stefan Salvatore

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Wiek : 146
Rasa : Wampir
Przynależność : Brak
Status : Wolny
Liczba postów : 34

Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptyNie Kwi 03, 2011 6:43 pm

Stefan Salvatore 2d9pnhu
Model: Samsung GT-S5330


Dzwonek: Samsung Tune

Poczta głosowa: Cześć, tu Stefan. Widocznie nie mogę teraz rozmawiać. Zostaw wiadomość po sygnale, a na pewno oddzwonię.
Powrót do góry Go down
Elena Johnson

Elena Johnson


Wiek : 18
Rasa : Człowiek
Przynależność : Brak
Status : Wolna
Liczba postów : 32

Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptySob Kwi 16, 2011 4:03 pm

Masz 1 nieodebraną wiadomość od: Mandy

    Stefan? Skąd tak właściwie masz mój numer? Ukradłeś komuś telefon? : )
Powrót do góry Go down
Elena Johnson

Elena Johnson


Wiek : 18
Rasa : Człowiek
Przynależność : Brak
Status : Wolna
Liczba postów : 32

Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptySob Kwi 16, 2011 4:18 pm

Masz 1 nieodebraną wiadomość od: Mandy

    Naprawdę? W takim razie będę musiała z nią bardzo poważnie porozmawiać! Właściwie to nawet nie spostrzegli, kiedy wróciłam. Wszystko skończyło się dobrze, a ja powinnam oddać Ci kurtkę. Mogłam zrobić to już w samochodzie, ale... To wszystko Twoja wina, że zapomniałam ;>
Powrót do góry Go down
Elena Johnson

Elena Johnson


Wiek : 18
Rasa : Człowiek
Przynależność : Brak
Status : Wolna
Liczba postów : 32

Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptySob Kwi 16, 2011 5:40 pm

Masz 1 nieodebraną wiadomość od: Mandy

    Tylko? Ja już znam to Twoje tylko! Pewnie nieźle namąciłeś jej w głowie, prawda? Kurtka, to nie jedyny pretekst byś mógł mnie zobaczyć. Spodziewałeś się, że dam Ci spokój po tym wszystkim, co się dziś dowiedziałam? O nie, na pewno nie. Musisz mi opowiedzieć zdecydowanie więcej o sobie, o tym kim jesteś. Tylko nie mów, że moja. Mimo to mam już wystarczająco duże wyrzuty sumienia.
Powrót do góry Go down
Elena Johnson

Elena Johnson


Wiek : 18
Rasa : Człowiek
Przynależność : Brak
Status : Wolna
Liczba postów : 32

Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptySob Kwi 16, 2011 7:53 pm

Masz 1 nieodebraną wiadomość od: Mandy

    Wystarczy? Przecież wiem tak niewiele... Praktycznie rzecz biorąc zupełnie nic. A historii bardzo chętnie wysłucham. Skoro jest zagmatwana i zakręcona musi być ciekawa. Kiedyś Cię zmuszę, zobaczysz! ;> Z powodu mojego zachowania odkąd wsiadłam do Twojego samochodu. Zwykle się tak nie zachowuje, jestem miła, sympatyczna i panuje nad sobą, a tym razem... Nie. Nie wiem, co mnie napadło, ale obiecuję - poprawie się : )
Powrót do góry Go down
Elena Johnson

Elena Johnson


Wiek : 18
Rasa : Człowiek
Przynależność : Brak
Status : Wolna
Liczba postów : 32

Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptyNie Kwi 17, 2011 12:44 pm

Masz 1 nieodebraną wiadomość od: Mandy

    Tak, masz rację. Z wielką chęcią położę się już do łóżka. Jednak nie mogłam oprzeć się pokusie nie odpisania Ci i czekałam aż sam to zaproponujesz. Tak więc... Dobranoc :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stefan Salvatore Empty
PisanieTemat: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore Empty

Powrót do góry Go down
 
Stefan Salvatore
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fogbell :: Media i komunikacja :: Telefony-
Skocz do: